خدمات پرستاری در مشهد

اعزام فیزیوتراپ،کاردرمان،گفتاردرمان به منزل

دفتر خدمات پرستاری در منزل تندیس تندرستی جزو مراکز زیر مجموعه هلدینگ خانه سلامت مشهد با همکاری و قرارداد با فیزیوتراپان مجرب در شهرستان مشهد اقدام به ارائه خدمات فیزیوتراپی در منازل جهت بیمارانی که دچار شکستگی های عضو و همچنین بیماران بی حرکت یا کم حرکت نیازمند فیزیوتراپی و یا کودک های دچار ترس از حضور در کلینیک می باشند و یا هر شخصی که نیازمند دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل باشد را ارائه می نماید.

جهت دریافت هر کدام از خدمات زیر می توانید با شماره تماس………هماهنگ کنید.

گفتار درمان:
مجموعه تندیس تندرستی طبق نیاز خانواده اقدام به ارسال گفتاردرمان به منازل جهت بیماران و کودکانی که دچار اختلالات گفتاری می باشند اقدام می نماید.

کار درمان:
کار درمانی در بیمارانی که درچار اختلالات شناختی و حرکتی می باشند به کارگرفته می شوند.به طوری که هماهنگی جسم،و ذهن و روان را به صورت کمکی انجام می دهند.

فواید فیزیوتراپی در منزل:

پیشرفت با توجه به راحتی خانه:

مزیت اعزام فیزیوتراپ،کاردرمان،گفتاردرمان به منزل دریافت درمان در آسایش خانه خود را نمی توان نادیده گرفت. در خانه خود در محیطی آشنا هستید و بنابراین در آسایش و آرامش خود هستید. راحتی اضافی که هنگام دریافت فیزیوتراپی در خانه امکان پذیر است می تواند درمان را بهبود بخشد زیرا شما در حالت بسیار آرام تری هستید. همچنین نشان داده شده است که حذف عوامل حواس پرتی منجر به درمان متمرکزتر می شود. در برخی موارد، پیشرفت ممکن است سریعتر پیش رود.

مراقبت بسیار شخصی:

فیزیوتراپی همچنین در مورد آموزش و ارائه ابزارهایی برای کمک به بهبودی شماست. هنگامی که یک فیزیوتراپیست به خانه شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد توصیه ها و اصلاحات بیشتری را بر اساس خانه فعلی شما انجام می دهد، در نتیجه به شما فرصت های بیشتری برای ارتقاء بهبودی نسبت به آنچه در غیر این صورت دریافت می کردید، می دهد.

در واقع، در بسیاری از موارد، تمرین‌ها ممکن است برای پیمایش در خانه شما طراحی شوند و در نتیجه مهارت‌های عملی لازم برای زندگی ایمن را به شما می‌دهند. به عنوان مثال، بسیاری از افرادی که مشکلات حرکتی دارند، ممکن است در رفت و آمد در خانه مشکل داشته باشند و فیزیوتراپی در خانه می تواند برای بهبود آن وظایف خاص طراحی شود.

علاوه بر این، فیزیوتراپیست هایی که خدمات در خانه ارائه می دهند، به دلیل اینکه مجبورند زمان سفر را برنامه ریزی کنند، مشتریان کمتری دارند. به این ترتیب، آنها ممکن است بتوانند درمان طولانی تری (در صورت درخواست شما) ارائه دهند.

موانع را از بین می برد:

اگرچه بسیاری از افراد از فیزیوتراپی سود می برند، اما شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند آنها را از دریافت درمان کافی باز دارد، یا باعث می شود که درمان به دلیل عدم امکان سفر به کلینیک به تعویق بیفتد. این مسائل می تواند هر چیزی باشد، از مسائل حمل و نقل گرفته تا مسائل حرکتی در نتیجه آسیب، ناتوانی یا بیماری. با این حال، خدمات در منزل امکان دسترسی و بهره مندی افراد از فیزیوتراپی را علیرغم موانعی که ممکن است بر سر راه درمان وجود داشته باشد، می دهد.

ایمن تر برای افراد در معرض خطر:

افراد زیادی هستند که بیماران پرخطر محسوب می شوند و با دریافت خدمات فیزیوتراپی در مطب خود را در محیطی ناامن قرار می دهند. شاید آنها بیماری یا معلولیتی داشته باشند که تحرک آنها را به خطر بیندازد. شاید آنها خطر ابتلا به عفونت در مکان های عمومی را افزایش می دهند. با این حال، فیزیوتراپی در خانه به این افراد پرخطر اجازه می دهد تا از فیزیوتراپی در ایمنی خانه خود بهره مند شوند.

بسیار راحت و صرفه جویی در زمان:

خدمات فیزیوتراپی در منزل بسیار راحت است. فیزیوتراپی در منزل در زمان هایی ارائه می شود که نسبت به برنامه خود شما انعطاف پذیر است. در واقع، در بسیاری از موارد، فیزیوتراپیست های خانگی نیز می توانند درمان را در محل کار یا مکان دیگری که برای شما مناسب است، ارائه دهند.

همچنین تمام سفرهای شما را حذف می‌کند، که به شما امکان می‌دهد زمان زیادی را در این فرآیند صرفه‌جویی کنید، و همچنین در زمان انتظاری که ممکن است در زمان تأخیر در قرار ملاقات‌ها یا به تأخیر افتادن به دلیل شرایط پیش‌بینی نشده رخ دهد. بسیاری از مشتریان از سهولت درمان های فیزیوتراپی در خانه به روشی کاملاً یکپارچه در زندگی آنها لذت می برند.

صرفه جویی در هزینه:

فیزیوتراپی در منزل در بیماران بی حرکت به دلیل عدم نیاز با وسایل نقلیه مانند آمبولانس و از کار اندازی اعضای خانواده جهت همراهی بیمار  و در مقایسه با خدمات فیزیوتراپی سنتی در مطب مقرون به صرفه تر می شود.

 

شماره تماس جهت هماهنگی با کارشناسان ما :

پرستاری
پزشک

۰۹۳۳۸۹۲۳۰۰۰ 

 

 

 

رزو تلفنی خدمات پرستاری در مشهدتماس