خدمات پرستاری در مشهد
درمان زخم در مشهد

درمان زخم در مشهد

درمان زخم بستر و درمان زخم پای دیابتی در شهر مشهد

مشهد به عنوان پایتخت ایران به عنوان قطب درمانی کشور بدل شده است به طوری که توریست های زیادی از کشورهای مختلف برای درمان خود به شهر مشهد سفر می کنند.اما امروز برای درمان زخم پای دیابتی و یافتن کلینیک زخم در مشهد باید به افراد اهل فن مراجعه نمود.

درمان زخم بستر

تمامی افرادی که به هر دلیلی مجبور به استراحت طولانی مدت در تخت می شوند خطر ابتلا به زخم بستر را دارند. مانند بیماران مبتلا به ضایعه ی نخاعی، سکته مغزی، شکستگی ها، کهولت سن، آلزایمر و بیماران بستری در ICU و CCU و …

برای درمان این زخم ها کلینیک زخم دکتر فراهانی در خدمت شما مشهدی های عزیز می باشد.

درمان زخم سوختگی در مشهد

درمان سوختگی ها با توجه به درجه سوختگی و درصد سوختگی در متفاوت است. اولین اقدام در سوختگی ها با درصد بالا تنظیم آب و الکترولیت می باشد.
سوختگی با مواد شیمیایی ، سوختگی با حرارت یا گرما ، سوختگی با برق ، سوختگی در افراد دیابتی ، از این موارد می باشد.

درمان زخم شریانی و عروقی

زخم های عروقی به دو دسته شریانی، وریدی و در بعضی مواقع شریانی و وریدی هر دو با هم تقسیم می شوند. در بیشتر مواردی که شغل فرد بیشتر به صورت ایستاده و یا حالتی باشد که پاها آویزان باشد. آسیب به اندام تحتانی رخ داده و بازگشت خون به سمت قلب دچار اختلال می شود. در نتیجه نشت مایعات و سلول های خونی باعث ایجاد تورم و جریان خون به بافت پا کم و زخم ایجاد می شود.

درمان زخم پای دیابتی در مشهد

زخم پای دیابتی از شایع ترین عوارض مزمن دیابت است. حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد از بیماران دیابتی به زخم پای دیابتی مبتلا می شوند که حدود ۸۴ درصد آن‌ها به آمپوتاسیون ختم می شود.

دفتر خدمات پرستاری در منزل تندیس تندرستی

به واسطه قرارداد با پزشکان مطرح در استان خراسان رضوی با ارسال پزشکان عمومی و متخصص به منازل جهت ویزیت در منزل از اتلاف وقت و زمان شما عزیزان در صف مطب ها و دردسر نوبت گیری بی نیاز می کند.

شماره تماس جهت هماهنگی با کارشناسان ما :

۰۹۳۳۸۹۲۳۰۰۰ 

ثابت دفتر:

۰۵۱۹۱۰۱۲۰۰۱

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *