نوزاد زودرس – نگهداری از آن در منزل

گاهی اتفاق می‌افتد که نوزاد شما چند هفته‌ای زودتر از موعد تعیین شده توسط پزشک به دنیا می‌آید. در این شرایط ممکن است شما دچار اضطراب شوید و دست و پایتان را گم کنید. زیرا هنوز آمادگی کامل برای ورود نوزاد زودرس به خانه را ندارید. بیشتر بخوانید “نوزاد زودرس – نگهداری از آن در منزل”

مراقبت از کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل، کودکان چراغ هر خانه ای هستند. آنها انسان های کوچکی هستند که به مراقب و توجه بسیار نیاز دارند. برای داشتن فرزندی آرام باید مواردی را رعایت کرد. در این مطلب سعی شده است به کوتاهی ۹ مورد از اصول نگهداری کودک بیان شود. بیشتر بخوانید “مراقبت از کودک در منزل”

توصیه های پرستاری برای تعامل با بیماران اوتیسمی

مراقبت و پرستاری از بیماران اوتیسم نیازمند صبر و آرامش زیادی است. کودک مبتلا به اوتیسم، می تواند از نظر احساسی و جسمی نیازمند پرستار باشد. بدون توجه و مراقبت کافی، شما در ایجاد حس اعتماد و مشارکت در اطفال دارای اختلالات اوتیسمی دچار سختی خواهید شد. بیشتر بخوانید “توصیه های پرستاری برای تعامل با بیماران اوتیسمی”

زبان پریشی اکتسابی دوران کودکی

زبان پریشی کودکی چیست؟ زبان پریشی اکتسابی دوران کودکی سکته مغزی پس از از یک بیماری کاملا خفیف و یا به دنبال تشنج طولانی بروز میکند. علت شناسی: سکته مغزی اغلب بر اثر انسداد عروق مغزی، خون ریزی، در اثر ضربه، بیشتر بخوانید “زبان پریشی اکتسابی دوران کودکی”