سوالهایی که باید از مرکز خدمات پرستاری پرسید؟

یشتر مراکز خدمات پرستاری ممکن است در صورت درخواست پرستار سالمند یا پرستار کودک و بیمار، گزینه‌های در دسترس خود را معرفی کنند؛ و سعی می‌کنند شما را متقاعد کنند، که از گزینه‌های موجود یک مورد را انتخاب کنید. بیشتر بخوانید “سوالهایی که باید از مرکز خدمات پرستاری پرسید؟”

هفت فایده مراقبت از سالمندان در منزل

تمام افراد دیر یا زود به نقطه­ ای از زندگی شان خواهند رسید که به مقداری کمک بیشتر نیاز خواهند داشت. اینکه شما اخیرا بازنشسته شده اید، یا دائما با یک مسئله پزشکی درگیر هستید، یا به سادگی نمی توانید از راههایی که قبلا بلد بودید، استفاده کنید، نباید باعث شود تا شما در کمک گرفتن از دیگران احساس شرمندگی کنید. هرچند، واقعیت این است که شما همیشه نمی توانید از بستگان و نزدیکانتان یاری بگیرید. بیشتر بخوانید “هفت فایده مراقبت از سالمندان در منزل”

درمان آفازی بروکا

درمان آفازی بروکا درمان افازی (MIT) ۱- طول و پیچیدگی تکالیف در سلسله مراتب درمان (MIT ) به تدریج افزایش می یابد. ۲- تلاش های مستقیم برای تصحیح خطا ها ی کلامی بیمار زبان پریش اغلب با شکست مواجه می شود بیشتر بخوانید “درمان آفازی بروکا”

آماده سازی منزل برای مراقبت و نگهداری بعد از عمل جراحی لگن

جراحی لگن یکی از رایج‌ترین اشکال جراحی در میان افراد مسن است. طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، در هر سال تقریباً ۳۰۰۰۰۰ مورد از این جراحی‌ها روی افراد بالای ۴۵ سال در ایالات متحده انجام می‌شود. اکثریت این جراحی‌ها در مورد افراد مسن است. بیشتر بخوانید “آماده سازی منزل برای مراقبت و نگهداری بعد از عمل جراحی لگن”

تمرینات ورزشی بی خطر در سالمندان

یک فرد فرانسوی بین سنین ۵۵ و ۶۴ سال تمرینات ورزشی انجام می‌دهد. ورزش محدود به جوانان نیست، بلکه حتی به افراد سالمند توصیه می‌شود.قبل از شروع هر ورزشی اقدامات و احتیاط‌ هایی لازم است بیشتر بخوانید “تمرینات ورزشی بی خطر در سالمندان”